top of page
DentUnit_Morava-8.jpg

Nechejte nás pečovat o vaši techniku

Servis stomatologické techniky

je důležitou součástí dlouhodobé spolupráce s našimi klienty.  Mít se na koho obrátit při nečekaných servisních událostech pokládáme za důležité, proto naše služby nekončí při prodeji stomatologického vybavení, ale jsme vám spolehlivým partnerem, na kterého se můžete obrátit. Garantujeme Vám servisní podporu pro všechny značky zubních souprav a přístrojů, které nabízíme.

Problémy spojené se změnou objednacích termínů Vašich pacientů v důsledku poruchy zubní soupravy jsou vždy nepříjemné.  Proto pro vás máme tým certifikovaných servisních techniků, společně s obsáhlým skladem náhradních dílů a přístrojů k zapůjčení v případě, že musíme společně řešit situaci, která by Vás mohla omezit v provozu.

BTK – Bezpečnostně technická kontrola

se provádí u zdravotnického prostředku s ohledem na jeho zatřídění do rizikové třídy, v rozsahu a četnosti stanovené výrobcem, či zákonem nebo dohodou. Jak je všeobecně známo, vždy je lepší prevence, než oprava zubní soupravy. Proto ve firmě Dent Unit Morava přinášíme přidanou hodnotu ve formě preventivních prohlídek ale zároveň jsme připraveni provést kontrolu všech přístrojů v rámci jedné návštěvy ordinace.

S důvěrou si objednejte prohlídku nebo servis  zubní soupravy KaVo , A-dec,  nebo Belmont. Opravy zubních souprav a-dec mají u nás dlouholetou tradici, díky které dokážeme opravu provést v krátkém čase, a tak minimalizovat dobu, během které nemůžete pracovat. Vyladěnými preventivními prohlídkami zajištujeme dlouholetý bezchybný provoz a snižujeme počet potřebných oprav.

Provádíme servis a prohlídky kompresorů a odsávacích zařízení MGF, DURR, Cattani, E-kom. Při nečekané události jsme schopni nejen kompresor opravit, ale v případě nutnosti zapůjčit náhradní přístroj, tak abyste nebyli ve výkonu své práce omezeni.

Rovněž provádíme servis rentgenů a zobrazovací techniky Vatech a KaVo. K případným opravám je Vám k dispozici technik, který Vám pomůže jak vzdáleně po softwarové stránce při běžných provozních věcech, tak fyzicky při bezpečnostně technických kontrolách nebo náročnějších opravách vyžadujících naši přítomnost.

Neméně důležitý je i servis drobných přístrojů a mikromotorových násadců nebo turbínek W&H, EMS, Bien-Air, KaVo, NSK. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Dále poskytujeme i servis sterilizační techniky. A to pro parní sterilizátory (autoklávy) W&H a MELAG, či horkovzdušné sterilizátory BMT Stericell. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Objednejte si termín servisu nebo PBTK

Děkujeme za odeslání!

bottom of page