top of page

Stomatologické soupravy KaVo

KaVo-uniQa_Ergonomics-Dentist-Assistent-Elements_1000px.jpeg

Srdcem přístrojového vybavení každé zubní ordinace je stomatologická souprava. Je proto důležité, aby z technické i ergonomické stránky vyhovovala zejména lékařům, dentálním hygienistkám a asistujícímu personálu během celého ošetřovacího zákroku v průběhu pracovního dne.

Nechte si našimi odborníky doporučit stomatologickou soupravu od renomovaného výrobce KaVo, tak aby perfektně vyhověla stylu vaši práce. Důležité vlastnosti, na které by jste měli dbát jsou spolehlivost a univerzálnost stomatologické soupravy, ergonomie práce, komfort pacienta a údržba.

Aktuální nabídka souprav

E70_8Uhr_Cashmere.png

ESTETICA E70/80 Vision

KaVo-Carrousel-1058.jpg

Primus 1058 Life

KaVo-uniQa-S_Chili-Red-LUX540-Screen-Surgery_1000px.jpg

 KaVo uniQa

KAVO E30.jpg

ESTETICA E30

e50-vision-700-700.jpg

ESTETICA E50 Life

KaVo

Stomatologické soupravy KaVo poskytují precizní německé zpracování za použití vysoce kvalitních materiálů. Spolehnout se můžete na tradici vice než 100 let v odvětví stomatologického vybavení. Osvědčené technologie a rozsáhlé testy bezpečnosti zajištují bezproblémové použití v praxi.

Zubní soupravy KaVo jsou šité na míru pro vaše pohodlí od hlavy k patě. S velkým dosahem nástrojů si můžete užít volnost při každém druhu ošetření. Ať už pracujete sami nebo se sestrou ve verzi se spodním či horním vedením hadic si vždy můžete umístit pracoviště optimálně díky širokému rozsahu pohybů.

Nechte svým rukám volnost a ovládejte všechny funkce a integrované vybavení vaší stomatologické soupravy pomocí multifunkčního ovládače. Zvyšte tak ergonomii vaší práce a snižte možné riziko křížové kontaminace.

Hygiena a údržba je snadná. Stomatologické soupravy KaVo je možné vybavit systémem pro jednoduchou dezinfekci všech nástrojů a savek. Chraňte tak pacienty před mikroorganismy, které se mohou ve zvýšené míře množit v důsledku nepoužívaní zubní soupravy např. o víkendech nebo svátcích.

Napište nám

Děkujeme za odeslání!

bottom of page